Kredyt hipoteczny w Citi Banku Handlowym.

Thursday, April 19, 2018

Kredyt hipoteczny znajdziemy również w ofercie Citi Banku Handlowego. Marża naliczana przez ten bank wynosi 1,44% kwoty zobowiązania. Oprocentowanie natomiast przyjmuje wartość 3,16% w skali roku z WIBOR 3M. Prowizja za udzielenie zobowiązania wynosi tutaj 0,00%, co sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej opłacalna. Dostępna kwota kredytu w ramach tej oferty jest bardzo szeroka, bo wynosi od minimum 50.000 złotych do maksymalnej kwoty równej 500.000 złotych. Dostępny w tym banku okres spłaty wynosi od 1 roku do maksymalnie 30 lat. Sprawdzimy jak wygląda ta oferta w konkretnej sytuacji. Nasz kredytobiorca bierze kredyt hipoteczny na kwotę 200 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 25 lat. RRSO dla takiej kwoty zobowiązania będzie wynosiła 3,21% w skali roku. Nie jest to wysoki poziom tego wskaźnika co może świadczyć o tym, że kredyt ten nie jest bardzo drogi. Rata miesięczna jaką będzie co miesiąc oddawał do banku kredytobiorca będzie po 965 złotych. Całkowita kwota do spłaty jaką będzie miął kredytobiorca jest równa prawie 290 tysięcy złotych, z czego suma spłacanych odsetek w całym okresie kredytowania jest równa około 90 tysięcy złotych.

Polisa na życie nie jest wymagana od kredytobiorcy, aby mógł wziąć ten kredyt hipoteczny. Dodatkowe ubezpieczenie również w tym przypadku nie jest wymagane. Ubezpieczenie pomostowe natomiast jest stosowane przez bank w czasie, zanim zostanie wpisana w nieruchomość hipoteka na rzecz banku. Do tego czasu bank podwyższa wysokość marży o 1,3%. Co do ubezpieczenia niskiego wkładu, to jeżeli kredytobiorca jest klientem banku i ma na koncie minimum 300 tysięcy złotych, to wysokość wkładu własnego dla takiego klienta zostanie obniżona do 15% wartości nieruchomości na jaką bierze ten kredyt. Jest to jeden z nielicznych kredytów hipotecznych w przypadku, którego nie trzeba wykupować żadnego ubezpieczenia. Dzięki temu oferta w znaczący sposób wyróżnia się na tle innych i jest o wiele tańszym rozwiązaniem. Co prawda ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, ale bank udostępnia szereg ofert z jakich można skorzystać. Maksymalna kwota kredytu jaką można uzyskać wynosi do 6 milionów złotych, ale maksymalna wartość kredytu to 80% wartości nieruchomości.

  • Posted by lokatki at 10:10:29 in

Kredyty i pożyczki gotówkowe.

Monday, February 26, 2018

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Bank Millennium proponuje swoim klientom bardzo ciekawą ofertę pożyczki gotówkowej. Jest to oferta jaką bank przygotował głównie z myślą o swoich nowych klientach. Minimalna kwota kredytu to już jedyny 1 000 złotych, zaś maksymalna kwota kredytu jaki jest w stanie przyznać Bank Millennium to kwota 150 000 złotych. Dla maksymalnej kwoty parametry kredytu będą się prezentowały następująco. Kredyt można rozłożyć maksymalnie na 108 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania przybierze wówczas wartość 10,95% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po 2 147 złotych. Całkowity koszt jaki poniesiemy za uruchomienie tego zobowiązania będzie wynosił 81 881 złotych. A jak to będzie wyglądało dla innej niższej kwoty? Sprawdźmy to na podstawie kredytu gotówkowego na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym cztery lata. Dla takiego zobowiązania RRSO będzie mieć wartość 13,85% w skali roku. Raty miesięczne jakie będziemy wpłacać do banku będą po 268 złotych. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 2 887 złotych.

Warunki skorzystania z oferty kredytu gotówkowego w Banku Millennium.

Do skorzystania z tej oferty będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty i stosowny dokument potwierdzający źródło dochodów jakie osiąga osoba starająca się o przyznanie kredytu. Prowizja liczona jest od całkowitej kwoty pożyczki jednorazowo i może wynosić od minimum 9,99% do maksymalnie 11,99% kwoty pożyczki. Prowizja nie jest niska, ale zdarzają się oferty, w przypadku których potrafi być ona nawet kilka razy wyższa. Plusem jest zerowa prowizja za wcześniejszą spłatę. Co prawda bank przygotował ofertę z myślą o swoich nowych klientach, ale obecni również mają pełne prawo z niej skorzystać. Jest to oferta jaką Bank Millennium przygotował w taki sposób, aby jak największa liczba klientów mogła z niej skorzystać. Każda osoba, które ma dochody z jakiegoś źródła może złożyć wniosek o kredyt. Różnorodność dokumentów jakie można przedstawić jest na tyle elastyczna, że nie trudno będzie zdobyć ten jeden potrzebny.

Dokumenty niezbędne do starania się o kredyt gotówkowy w Banku Millennium.

Pracując na umowę o pracę trzeba przedstawić w banku jeden z trzech możliwych dokumentów może to być PIT za ostatni rok, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, albo wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatni kwartał. W przypadku osób, które prowadzą działalność gospodarczą muszą przedstawić w banku albo książeczkę przychodów i rozchodów, albo roczne zeznanie podatkowe, a także zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub z KRUS-u. Emeryci natomiast zobowiązani są do przedstawienia w banku wyciągu, który potwierdzi, że wpłynęła emerytura za ostatni miesiąc. Jeżeli nie mają takiej możliwości bank akceptuje również takie dokumenty jak decyzja o przyznaniu emerytury, ostatni odcinek emerytury lub decyzja o waloryzacji emerytury. Bank nie wymaga, aby kredytobiorca wykupował ubezpieczenie swojego zobowiązania. Jest to zupełnie dobrowolne, ale można się na nie zdecydować. Jeżeli wybierzemy ubezpieczenie kredytu to składka ubezpieczeniowa wynosi 0,3% kwoty pożyczki miesięcznie i bank dolicza ją do tej kwoty. Wniosek o kredyt można złożyć przez telefon lub online co w znaczący sposób wielu klientom ułatwi zadanie. Oferta jest bardzo ciekawą propozycją kredytu gotówkowego, jaki można otrzymać spełniając minimum formalności. Bank akceptuje wiele źródeł dochodów, jak również można przedstawić wiele różnych dokumentów, dzięki czemu łato można je zdobyć.

  • Posted by lokatki at 08:44:30 in